Your search results

Vertimas internetu

Vertimo paslaugos internetu diktuoja šiuolaikinio gyvenimo ritmą. Siekdami geriausio rezultato ir prisitaikydami prie savo klientų iš visų pasaulio kampelių siūlome vertimą nuotoliniu būdu. Tai gali būti dokumentų vertimas internetu, Jūsų mokslinių straipsnių vertimas, įvairių instrukcijų vertimas ir panašiai. Vertimai internetu – tai saugi ir greita paslauga Jums neišeinant iš namų ar biuro.

Kaip užsakomas dokumentų ir tekstų vertimas internetu?

Dokumentus, kuriuos reikės išversti, galite nuskenuoti/nufotografuoti ir atsiųsti mums elektroniniu paštu: vertimucentrasplius@gmail.com arba Viber telefonu +370 63051898.

Jeigu norite vertimą segti prie originalaus dokumento arba jums reikalinga apostilė – tai ne problema! Susisiekite aukščiau nurodytais kontaktais ir suderinę vertimo detales, galėsime užsakyti kurjerį, kuris dokumentus sutartu laiku paims iš jūsų namų ar biuro.

Kokius vertimo patvirtinimus Jums galime pasiūlyti?

  • Be patvirtinimo. Atliktus vertimus išsiųsime į Jūsų elektroninį paštą be jokio patvirtinimo Word ar PDF formatu.
  • Vertimų biuro patvirtinimas. Atliktus vertimus išsiųsime į Jūsų elektroninį paštą su mūsų vertimo biuro patvirtinimu, t.y. su vertimo biuro antspaudu, vertėjo parašu bei standartiniu prierašu kas atliko vertimą ir į kokią kalbą buvo verčiama.
  • Notarinis patvirtinimas. Galime patvirtinti dokumento nuorašą pas notarą arba vertėjo parašo patvirtinimą.
  • Patvirtinimas pažyma Apostille. Dokumentus, kurie turi apvalų antspaudą su herbu ir ranka uždėtą parašą tvirtiname pažyma Apostille.

Specializacijos sritys

• teisė
• finansai / bankininkystė / apskaita
• draudimas
• technika / inžinerija / mašinos
• IT / telekomunikacijos
• rinkodara / reklama / viešieji ryšiai
• žiniasklaida
• leidyba (verslo ir edukacinė literatūra)
• medicina / farmacija
• viešasis administravimas / valdymas / politika
• vadyba / aplinkosauga
• komercija / prekyba / verslas
• švietimas / mokslas

"*" indicates required fields

Accepted file types: jpg, jpeg, gif, png, pdf, txt, rtf, wps, doc, docx, odt, pages, Max. file size: 64 MB.

Kalbų kursai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje!

Kalbų kursai Vilniuje Viem, že často, keď hovorí s inými ľuďmi odvrátila. Odvrátila mi umožňuje lepšie premýšľať o tom, čo vy alebo iní hovoria, zvlášť keď je to niečo veľmi dôležité – Potrebujem len trochu viac času, aby ju pochopil “” Súhlasím s tým, že deti bol príliš zhovievavý .. Kalbų kursai Vilniuje Nechápala som, dôsledky také Šiauliuose, Panevėžyje gesto, pretože majú tendenciu sa vrátiť domov vo večerných hodinách, a vy ste s nimi celý deň. Myslel som, že sa postarať o ich výchovu je vaša povinnosť, pretože som nemôže vedieť, čo Kalbų kursai Kaune sa deje po celý deň. Myslím, že je dobre, že sme spoločne sme sa rozhodli, kto bude starať o ne vo večerných hodinách. Ak sa rozhodneme, že je to – moja práca, potom Kalbų kursai Kaune budem vedieť, že v prípade potreby musia byť disciplinovaní “D .. Požiadajte druhú osobu, ktorá by mohla pomôcť v tejto situácii: “Čo mám teraz môžem urobiť, aby situáciu vyriešiť?” To neznamená, Šiauliuose, Panevėžyje že povinný tak urobiť, ale týmto spôsobom môžete získať užitočné informácie. Niekedy sa ľudia pýtajú na niečo veľmi komplikované alebo nemožné, ale oveľa častejšie sa stáva, že aplikácia je veľmi jednoduchá a možno ľahko splniť. e. Nechajte iná osoba vedieť, čo máte v Kalbų kursai Klaipėdoje pláne urobiť inak v budúcnosti: “Máte pravdu – plánoval som rodinnú dovolenku s vami, bez toho aby ako prvý. Bala nevidel, začnime nanovo. Kalbų kursai Klaipėdoje Keď sa nabudúce niečo dôležité plánu, uistite sa, že koordinovať s tebou. “F. Pokiaľ ani zhromaždené detailné informácie absolútne nesúhlasí s Šiauliuose, Panevėžyje názorom druhej osoby, môžete zdvorilo je stanoviť: “Vďaka za váš názor. To je to, čo si myslím o tom … Takže sme sa dostali do takej veci vyzerať úplne odlišne a samozrejme, každý z nás má právo na vlastný názor. “G. Kalbų kursai Šiauliuose To môže nastať v takých prípadoch, keď sa rozhodnete, že svetový názor inej osoby je tak odlišná od

https://filologai.eu/paslaugos/

https://filologai.eu/

https://filologai.eu/vertimu-biuras-vilniuje/

https://filologai.eu/vertimu-biuras-kaune/

https://filologai.eu/vertimu-biuras-klaipedoje/

https://filologai.eu/vertimu-biuras-siauliuose/

https://filologai.eu/vertimu-biuras-panevezyje/

Compare Listings